Byrzylyk per Femra me Note Muzikore

19847

490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Byrzylyk me ngjyre te zeze dhe gold

Per te gjitha femrat qe adhurojne muziken dhe jo vetem

Kombinimi perfekt i dy ngjyrave e ben ate me te vecante

Me gjatesi te rregullueshme sipas deshires

Më shumë informacion

Byrzylyk me ngjyre te zeze dhe gold

Per te gjitha femrat qe adhurojne muziken dhe jo vetem

Kombinimi perfekt i dy ngjyrave e ben ate me te vecante

Me gjatesi te rregullueshme sipas deshires

25 produkte te tjere ne te njejten kategori: