Byrzylyk per Femra me Yll Deti

19848

490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Nje byrzyk me yll deti 

Per te gjitha femrat qe deshirojne te ndjehen mire me veten dhe ne stil

Elegante me dy ngjyra gold dhe silver dhe yllin e detit si dizenjo

Kombinohet me cdo gje dhe ju ben te dukeni terheqese ne ditet e nxehta te veres

Material qe nuk nxihet

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Nje byrzyk me yll deti 

Per te gjitha femrat qe deshirojne te ndjehen mire me veten dhe ne stil

Elegante me dy ngjyra gold dhe silver dhe yllin e detit si dizenjo

Kombinohet me cdo gje dhe ju ben te dukeni terheqese ne ditet e nxehta te veres

Material qe nuk nxihet

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

25 produkte te tjere ne te njejten kategori: