Set Dark Blue Varese dhe Vethe

21776

2 093 Lekë

-30%

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Set 2 ne 1 per te gjitha femrat

Vathe dhe varese me gure te madh ngjyre blu

Guri ehste i rrethuar me gura te vegjel te shndritshem

Shume elegant dhe mjaft fin si punim

Seti vjen i paketuar dhe eshte nje ide shume e mire per dhurate

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Set 2 ne 1 per te gjitha femrat

Vathe dhe varese me gure te madh ngjyre blu

Guri ehste i rrethuar me gura te vegjel te shndritshem

Shume elegant dhe mjaft fin si punim

Seti vjen i paketuar dhe eshte nje ide shume e mire per dhurate

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

13 produkte te tjere ne te njejten kategori: