Vathe me Dy Gure te Zi

22166

1 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Vathe bizhu me ngjyre te zeze per femra

Strukture gold dhe gure te zi, nje kombinim shume i bukur

Me dy gure nje drejtekendesh dhe nje rrethore

Shume te kombinueshme dhe stil i vecante 

Per rastet tuaja te vecanta, festa dhe gezime

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Vathe bizhu me ngjyre te zeze per femra

Strukture gold dhe gure te zi, nje kombinim shume i bukur

Me dy gure nje drejtekendesh dhe nje rrethore

Shume te kombinueshme dhe stil i vecante 

Per rastet tuaja te vecanta, festa dhe gezime

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: