Vathe ne Forme Gjethe

22135

1 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Vathe per femra ngjyre gold.

Jane ne formen e gjethes.

Elegante dhe stil i vecante per te gjitha kombinimet.

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Vathe per femra ngjyre gold.

Jane ne formen e gjethes.

Elegante dhe stil i vecante per te gjitha kombinimet.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: