Vathe White Lights

Add to wishlist

Vathe White Lights Shiko te zmadhuar

4464

800 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Vathe White Lights

Mbuluar nga rradhe guresh te shndritshem ne nje platforme metali ngjyre argjendi.

Bardhesi unike qe vazhdon te percillet edhe tek shiritat e zgjatur si rreze dritash.

Gjatesia rreth 9 cm