Kapuc per Femra me Pellush

22183

790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kapuc me pellush ne maje per femra

I punuar me thurje, shume i ngrohte dhe material cilesi e mire

Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuarin tuaj

Me nje dizenjo shum te thjeshte ne maje si pellush

Mund ta ktheni sipas deshires ne pjesen e ballit

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Kapuc me pellush ne maje per femra

I punuar me thurje, shume i ngrohte dhe material cilesi e mire

Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuarin tuaj

Me nje dizenjo shum te thjeshte ne maje si pellush

Mund ta ktheni sipas deshires ne pjesen e ballit

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

5 produkte te tjere ne te njejten kategori: