Kapuc per Femra me Xhufke

22195

790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kapuc me xhufke ne maje per femra

I punuar me thurje, shume i ngrohte dhe material cilesi e mire

Me nje dizenjo shum te thjeshte , ngjyre qershie

Mund ta ktheni sipas deshires ne pjesen e ballit

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Kapuc me xhufke ne maje per femra

I punuar me thurje, shume i ngrohte dhe material cilesi e mire

Me nje dizenjo shum te thjeshte , ngjyre qershie

Mund ta ktheni sipas deshires ne pjesen e ballit

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

5 produkte te tjere ne te njejten kategori: