Ore per Femra 00102

21721

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ore per femra, imitim shume i mire i markes se njohur Darvil Bond modeli 00102

Rripi eshte ngjyre gold zinxhiri inoks duke i dhene asaj nje pamje elegante.

Vetem fusha eshte e bardhe. Mekanizem outomatik.

Gjinia Femer
Materiali Inoks

Më shumë informacion

Ore per femra, imitim shume i mire i markes se njohur Darvil Bond modeli 00102

Rripi eshte ngjyre gold zinxhiri inoks duke i dhene asaj nje pamje elegante.

Vetem fusha eshte e bardhe. Mekanizem outomatik.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Materiali Inoks

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: