Ore per Femra Julius JA-387L

21166

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ore per femra, imitim i markes Julius modeli JA-387L.

Me nje dizajn elegant, materiali Stainless Steel.

Me diameter 4.1 cm. Fusha ngjyre e bardhe me xham dhe elemente e detaje ngjyre gold.

Ndersa rripi eshte i bardhe, material lekure e perpunuar.

Gjinia Femer
Marka Julius

Më shumë informacion

Ore per femra, imitim i markes Julius modeli JA-387L.

Me nje dizajn elegant, materiali Stainless Steel.

Me diameter 4.1 cm. Fusha ngjyre e bardhe me xham dhe elemente e detaje ngjyre gold.

Ndersa rripi eshte i bardhe, material lekure e perpunuar.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Marka Julius

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: