Ore per Femra ne 6 Ngjyra

  14153

  1 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Ore per Femra ne 6 Ngjyra

  Ore per Femra.

  E disponueshme ne 6 ngjyra: Jeshile, roze, vjollce, blu, e bardhe dhe e kuqe.

  Materiali: Stainless Steel i cili nuk ndryshket

  Fusha e ores ka te njejten ngjyre si rripi.

  Ore me model sportiv dhe teper praktike.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer