Ore per Femra Offically 26234

20851

11 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Ore per femra, imitim shume i mire i markes se njohur Rolex.

Modeli Offically 26234.

Mos e humbisni mundesine per te pasur nje ore luksi.

Rripi eshte zinxhir inoks me ngjyre argjendi dhe gold.

Fusha e ores, akrepat dhe numrat romake jane ngjyre gold.

Me xhamin zafir.

Mekanizem outomatik. Me 21 gure.

Ora eshte kundra ujit deri ne 30 m.

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Ore per femra, imitim shume i mire i markes se njohur Rolex.

Modeli Offically 26234.

Mos e humbisni mundesine per te pasur nje ore luksi.

Rripi eshte zinxhir inoks me ngjyre argjendi dhe gold.

Fusha e ores, akrepat dhe numrat romake jane ngjyre gold.

Me xhamin zafir.

Mekanizem outomatik. Me 21 gure.

Ora eshte kundra ujit deri ne 30 m.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: