Ore per Femra Oyster 16233

  20846

  11 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Ore per femra, imitim shume i mire i markes se njohur Rolex.

  Modeli Oyster 16233.

  Mos e humbisni mundesine per te pasur nje ore luksi.

  Rripi eshte zinxhir inoks.

  E gjithe ora eshte ngjyre rose gold duke i dhene asaj nje pamje elegante. Vetem fusha eshte e bardhe.

  Me xhamin zafir.

  Mekanizem outomatik. Me 21 gure.

  Ora eshte kundra ujit deri ne 30 m.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer