Set Orash per Cifte me Fushe te Zeze

  FI0058

  4 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set orash per cifte me fushe te zeze.

  Nje set teper i kendshem.

  Materiali i orave celik.

  Ngjyra argjendi.

  Fusha e orave eshte e zeze.

  Jan rezistente ndaj ujit.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer, Mashkull, Unisex