Rrip per Femra GG

  18538

  1 043 Lekë

  1 490 Lekë

  -30%

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Rrip per Femra GG

  Rrip per femra material lekure e perpunuar

  Ngjyre e zeze me togezen GG ngjyre gold

  Elegant dhe mjaft praktik per perditshmerine tuaj

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Materiali : Lekure e Perpunuar