Syze Dielli Blu me Skelet Black

17852

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Syze Dielli Blu me skelet Black

Syze dielli unisex me skelet metalik ngjyre gri e erret.

Model i vecante dhe me stil, me xhama ngjyre blu.

Mbron syte nga demtimi i rrezeve te forta te diellit

Gjinia Unisex

Më shumë informacion

Syze Dielli Blu me skelet Black

Syze dielli unisex me skelet metalik ngjyre gri e erret.

Model i vecante dhe me stil, me xhama ngjyre blu.

Mbron syte nga demtimi i rrezeve te forta te diellit

Fleta e të dhënave

Gjinia Unisex

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: