Syze Dielli Origjinale Carrera 2R3Z9 50 23

  CA0133

  14 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze Dielli Origjinale Carrera 2R3Z9 50 23

  Syze dielli origjinale te markes Carrera.

  Me skelet plastik ngjyre jeshile.

  Xhamat jane gjysme transparent me ngjyre blu dhe jeshile me efekt pasqyre.

  Syzet jane unisex dhe te pershtatshme me shume per fytyrat qe kane forme rrumbullake ose ovale.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Unisex
  • Marka: Carrera
  • Materiali : Plastike
  • Permasat (cm): 50-23