Syze per Femra me Perla

19964

Syze per Femra me Perla

Syze me diazjn unik per ata qe duan te jene ndryshe.

Zbukuruar me perla dhe detaje gold.

Xham transparent, me refleks ngjyre shampanje.

Forma e xhamit cat-eye.

Kombinimi shume i pelqyer i ngjyres se zeze dhe gold.

Xham mbrojtes UV400 Protection.

Më shumë informacion

Syze per Femra me Perla

Syze me diazjn unik per ata qe duan te jene ndryshe.

Zbukuruar me perla dhe detaje gold.

Xham transparent, me refleks ngjyre shampanje.

Forma e xhamit cat-eye.

Kombinimi shume i pelqyer i ngjyres se zeze dhe gold.

Xham mbrojtes UV400 Protection.

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë