Syze per Femra Rose Gold

20455

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Syze trendy per femra

Me ngjyre Rose Gold me skelet metalik

Mjaft trendy dhe unike ne llojin e tyre per shkak te struktures

Me xham em refleks dy ngjyresh

Dukuni ne mode dhe te vecante kete vere

Vjne se bashku me kutine mbajtesen dhe peceten fshirese

Gjinia Femer
Syze Imitim

Më shumë informacion

Syze trendy per femra

Me ngjyre Rose Gold me skelet metalik

Mjaft trendy dhe unike ne llojin e tyre per shkak te struktures

Me xham em refleks dy ngjyresh

Dukuni ne mode dhe te vecante kete vere

Vjne se bashku me kutine mbajtesen dhe peceten fshirese

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Syze Imitim

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: