Syze per Femra Summer Trend

  20457

  1 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze me skelet metalik per femra

  Elegate dhe plot stil per stinen e veres

  Trend me xhama te rrumbullaket dhe te erret

  Stil mjaft trendy per kudo qe deshironi ti perdorni

  Vijne se bahsku me kutine mbajtese dhe peceten pastruese

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Syze: Imitim