Syze Unisex Ngjyre Gri

19166

1 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Syze Unisex Ngjyre Gri

Syze me skelet metalik ngjyre gri

Me xhama ne te njejten ngjyre, te rrumbullaket

Stil dhe modeli i preferuar i veres se ketoj viti

Syzet jane unisex me bishta metalik ne ngjyre gold dhe te bardhe

Gjinia Unisex
Syze Imitim

Më shumë informacion

Syze Unisex Ngjyre Gri

Syze me skelet metalik ngjyre gri

Me xhama ne te njejten ngjyre, te rrumbullaket

Stil dhe modeli i preferuar i veres se ketoj viti

Syzet jane unisex me bishta metalik ne ngjyre gold dhe te bardhe

Fleta e të dhënave

Gjinia Unisex
Syze Imitim

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: