Byrzylyk per Femra me Xhufke

19849

390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Byrzylyk elegant me dy ngjyra

Me dizenjo te veçante tre rrathe ngjyre gold, zinxhirin gold me te zeze dhe nje pjese si xhufke 

Kombinimi i ngjyres gold me te zezen i jep byrzylykut hijeshi te vecante

Xhucka eshte me ngjyre te zeze, me ngjyre te kuqe dhe jeshile

Ju mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi dhe ta kombinoni sic duhet ate

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Byrzylyk elegant me dy ngjyra

Me dizenjo te veçante tre rrathe ngjyre gold, zinxhirin gold me te zeze dhe nje pjese si xhufke 

Kombinimi i ngjyres gold me te zezen i jep byrzylykut hijeshi te vecante

Xhucka eshte me ngjyre te zeze, me ngjyre te kuqe dhe jeshile

Ju mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi dhe ta kombinoni sic duhet ate

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: