Cante e Vogel Ngjyre e Zeze dhe e Kuqe

19177

5 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Cante e Vogel Ngjyre e Zeze dhe e Kuqe

Nje cante ngjyre e zeze dhe e kuqe mjaft trendy per femra.

Material lekure e perpunuar dhe nje dizenjo e vecante.

Detaje dekoruese metalike te cilat i japin nje pamje ekstravagante.

Me nje xhep te brendshem te madh me mbyllje me zinxhir.

Me rrip te zi gjatesia e te cilet eshte e rregullueshme.

Gjinia Femer
Materiali Lekure e Perpunuar

Më shumë informacion

Cante e Vogel Ngjyre e Zeze dhe e Kuqe

Nje cante ngjyre e zeze dhe e kuqe mjaft trendy per femra.

Material lekure e perpunuar dhe nje dizenjo e vecante.

Detaje dekoruese metalike te cilat i japin nje pamje ekstravagante.

Me nje xhep te brendshem te madh me mbyllje me zinxhir.

Me rrip te zi gjatesia e te cilet eshte e rregullueshme.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Materiali Lekure e Perpunuar