Cante Krahu e Vogel per Femra

  9026

  1 690 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante Krahu

  Ngjyra: e zeze, e kuqe, bezhe, blu.

  Permasat: 24.5 x 14 x 21cm (L X W X H)

  Materiali: Lekure Sintetike

  Madhesi perfekte, praktike dhe funksionale. 

  Rrip krahu me gjatesi sipas deshires. 

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer