Cante per Femra Ngjyre e Kuqe New Trend

  18542

  1 590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante per Femra Ngjyre e Kuqe New Trend

  Nje cante ngjyre e kuqe mjaft trendy per femra

  Material lekure e perpunuar dhe nje dizenjo mjaft elegante dhe e vecante

  Kuadrate te medha ne te gjithe pjesen e perparme te saj dhe togezen 

  Me nje xhep te brendshem te madh dhe nje te vogel me zinxhire per sendet me vlere tuaja

  Me rrip si zinxhire ngjyre gri e erret dhe forme katrore, per rastet tuaja te vecanta

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Materiali : Lekure e Perpunuar