Cante e Vogel Krahu per Femra

  11186

  1 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante krahu per femra.

  Modeli me i kerkuar nga te gjitha. Shume praktik dhe funksional

  Cante lekure ne 3 ngjyra: e zeze, bezhe, portokalli

  Rrip me gjatesi te rregullueshme.

  Permasat e cantes: 20x17 cm.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer