Cante e Vogel Ngjyre e Zeze dhe e Kuqe

  19177

  5 290 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante e Vogel Ngjyre e Zeze dhe e Kuqe

  Nje cante ngjyre e zeze dhe e kuqe mjaft trendy per femra.

  Material lekure e perpunuar dhe nje dizenjo e vecante.

  Detaje dekoruese metalike te cilat i japin nje pamje ekstravagante.

  Me nje xhep te brendshem te madh me mbyllje me zinxhir.

  Me rrip te zi gjatesia e te cilet eshte e rregullueshme.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Materiali : Lekure e Perpunuar