Cante per Femra me Lule 2 Ngjyra

  20303

  1 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante e vogel me dizenjo nje lule te madhe

  Me rrip te vogel dhe nje te gjate metalik ngjyre floriri qe mund te hiqet e te vihet sipas deshires

  Lulja eshte trendafil me ngjyre te kuqe

  Materiali eshte cope mjaft cilesore

  Me nje xhep kryesor te madh dhe nje te vogel

  Vjen ne dy ngjyra te dnryshme ku ju mund te zgjidhni te preferuaren

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Materiali : Cope