Cante per Femra ne 2 Ngjyra me Motive

  1 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante per femra nje dizenjo mjaft elegante

  Me motive ne pjesen e rripit cka e ben mjaft terheqese

  Rripi eshte material cpe dhe i shkurter

  Me nje xhep te madh kryesore, canta eshte e gjate

  Vjen ne dy ngjyra e zeze dhe bezhe

  Materiali lekure e perpunuar

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Materiali : Lekure e Perpunuar