Portofol Black 078-4

Shëno vlerësimin tënd

Portofol Black 078-4

Portofol Black 078-4

  • Garanci ne cilesi

SM0060

1 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Portofol Black 078-4.

Portofoli eshte imitim jo orgjinal i markes ne fjale.

Cilesia eshte shume e mire sepse eshte nje produkt i dedikuar per tregun europian.

Materiali prej lekure te perpunuar.

Ngjyre e zeze.

Mbyllje me dy zinxhira.

Ndarje per karta, leter njoftime etj. 

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi