Portofol Blu

Shëno vlerësimin tënd

Portofol Blu

Portofol Blu

  • Garanci ne cilesi

SM0075

2 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Dizajn i pershtatur per te qene shume funksional.

Cilesia eshte shume e mire sepse eshte nje produkt i dedikuar per tregun europian.

Materiali prej lekure te perpunuar

Ngjyre blu.

Me dy hapje

Ndarje per karta, leter njoftime etj. 

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi