Portofol Kafe

Shëno vlerësimin tënd

Portofol Kafe

Portofol Kafe

  • Garanci ne cilesi

SM0077

2 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Portofoli me dizajn elegant.

Cilesia eshte shume e mire sepse eshte nje produkt i dedikuar per tregun europian.

Materiali prej lekure te perpunuar

Ngjyre kafe

Me dy hapje

Ndarje per karta, leter njoftime etj. 

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi