Portofol per Femra Lekure GG

  21913

  2 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Portofol me tre ngjyra per femra

  Material lekure e nje cilesie shume te mire

  Mbyllje me kopsa, xhep me zinxhir ne pjesen e brendshme

  Shume praktik fale ndarjeve ne menyre te organizuar

  Me nje dizenjo te shkruar "GG ne pjesen e jashtme, ngjyre gold

  Portofoli vjen se bashku me paketimin

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Materiali : Lekure
  • Permasat (cm): 19x9x2 cm