Portofol per Femra L.V. me Kuadrata

  SM0393

  1 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Portofol per Femra L.V. me kuadrata Brown Black

  Portofol per femra me shume xhepa dhe hapsira per sendet tuaja.

  Dizenjo me katrore dhe nderthurje te ngjyres se zeze me kafe.

  Ka nje xhep kryesor per kartmonedhat, dhe nje tjeter per monedhat.

  xhepa te mjaftueshem per kartvizita.

  Si dhe nje xhep ku mund te vendosni edhe foto te vogla.

  • Specifikimet
  • Materiali : Lekure e Perpunuar