Portofol per Femra V

  16830

  1 432 Lekë

  1 790 Lekë

  -20%

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Portofol per femra V

  Nderthurja e ngjyrave kafe dhe e kuqe si dhe detaje te vogla gold e bejne teper te kendsheme kete portofol.

  Pjesa e brendeshme eshte gjithashtu e kuqe.

  Portofoli ka 12 xhepa te vegjel per kartevizita, 2 xhepa te medhenj per kartmonedhat si dhe nje xhep me te vogel me zinxhir per monedhat.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Materiali : Lekure e Perpunuar