Portofol Pink Paris

Shëno vlerësimin tënd

Portofol Pink Paris

Portofol Pink Paris

SV011842

890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Portofol Pink Paris

Portofol per parate me ndarje.

Funksional dhe praktik me hapsira per kartat.

Ngjyra Pink.