Fustan i Zi Jake V

12276

1 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Fustan i zi me gjatesi te crregullt. Nga njera ane i gjate deri mbi gju, ndersa ne anen tjeter i gjate deri ne fund te kembeve.

Jaka ne forme V

Ngjyr: I zi me vija te bardha

Material: Poliester

Me rripa te holle

Masa: L