Xhup per Femra I Gjate Dizenjo me Topa

22165

3 590 Lekë

Add to wishlist

Per te perballuar te ftohtin e ashper te dimrit ju rekomandojme kete xhup 

I gjate deri ne gju , material poliester shume i ngrohte

Ngjyra blu e erret me dizenjo disa mini topa te vegjel ne pjesen e perparme

Me kapuc qe hiqet dhe vendoset sipas deshires tuaj

Me zinxhire , kopsa dhe rrip mes me disa detaje ngjyre floriri

Ka dy xhepa me dizenjo ngjyre gold

Gjinia Femer
Materiali Poliester
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Per te perballuar te ftohtin e ashper te dimrit ju rekomandojme kete xhup 

I gjate deri ne gju , material poliester shume i ngrohte

Ngjyra blu e erret me dizenjo disa mini topa te vegjel ne pjesen e perparme

Me kapuc qe hiqet dhe vendoset sipas deshires tuaj

Me zinxhire , kopsa dhe rrip mes me disa detaje ngjyre floriri

Ka dy xhepa me dizenjo ngjyre gold

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Materiali Poliester

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

9 produkte te tjere ne te njejten kategori: