Xhup per Femra me Tokez Gold

22162

3 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup per femra ne tre ngjyra te ndryshme

I ngrohte per stinen e ftohte te dimrit

Me rrip me tokez gold qe eshte i kombinuar shume bukur me zinxhrin me te njejten ngjyre

Me kapuc qe hiqe dhe vihet sipas deshires tuaj

Material poliester, i fryre qe rri bukur ne trup 

Gjatesia  e xhupit eshte mesatare

Gjinia Femer
Materiali Poliester

Më shumë informacion

Xhup per femra ne tre ngjyra te ndryshme

I ngrohte per stinen e ftohte te dimrit

Me rrip me tokez gold qe eshte i kombinuar shume bukur me zinxhrin me te njejten ngjyre

Me kapuc qe hiqe dhe vihet sipas deshires tuaj

Material poliester, i fryre qe rri bukur ne trup 

Gjatesia  e xhupit eshte mesatare

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Materiali Poliester

8 produkte te tjere ne te njejten kategori: