Komplet Intimo Sielei 1978

30444

OMSA

3 999 Lekë

Komplet intimo Pure Love nga SIeLEI

Pjesa e mbrapme eshte e hapu dhe mbajtese gjoksi me fortese te cilen e mban dhe pa rripa 

Eshte e perbere mikrofiber dhe  e rrethuar nga dantella qe i jep klas dhe hijeshi  

Vjen ne ngjyre te bardhe te zeze dhe bezhe

Materiali 83 % Poliester 17% Elastan

Gjinia Femer
Marka OMSA
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Komplet intimo Pure Love nga SIeLEI

Pjesa e mbrapme eshte e hapu dhe mbajtese gjoksi me fortese te cilen e mban dhe pa rripa 

Eshte e perbere mikrofiber dhe  e rrethuar nga dantella qe i jep klas dhe hijeshi  

Vjen ne ngjyre te bardhe te zeze dhe bezhe

Materiali 83 % Poliester 17% Elastan

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Marka OMSA

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë