Cmim i reduktuar! Kepuce me Pellush per Femra

Kepuce me Pellush per Femra

31068

790 Lekë

1 990 Lekë

Kepuce te sheshta me qafe te shkurter per femra

Komode ne perditshmeri dhe te ngrohta

Ne pjesen e siperme vijne me detajin pellush qe jane ne trend

Lehtesisht te kombinueshme 

Më shumë informacion

Kepuce te sheshta me qafe te shkurter per femra

Komode ne perditshmeri dhe te ngrohta

Ne pjesen e siperme vijne me detajin pellush qe jane ne trend

Lehtesisht te kombinueshme 

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë