Sandale me Gisht ne Mes Detaje Metalik

  Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Sandale me Gisht ne Mes Detaje Metalik Shiko te zmadhuar

  1 690 Lekë

  2 590 Lekë

  -900 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Sandale me gisht mjaft elegante

  Me disa rripa ne pjesen e perparme me ngjyre gold me shkelqim 

  Material sintetik dhe mjaft cilesore

  Me detaje metalike ne pjesen e gishtit

  Elegante dhe mjaft praktike per perdishmerine tuaj

  Te larta rreth 1 cm. Kombinohen lehte dhe vishen per perdite

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Materiali : Lekure sintetike