Kostum per Femra Material Velvet

22179

3 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kostum per femra ngjyre gri.

Materiali pambuk dhe velvet e ben ate shume te vecante.

Kombinohet lehte.

Tutat jane me llastik ne pjesen e belit dhe me dy xhepa anesore. Edhe bluza gjithashtu eshte me llastik ne pjesen e fundit dhe tek mengeve.

Prerje fikse.

Më shumë informacion

Kostum per femra ngjyre gri.

Materiali pambuk dhe velvet e ben ate shume te vecante.

Kombinohet lehte.

Tutat jane me llastik ne pjesen e belit dhe me dy xhepa anesore. Edhe bluza gjithashtu eshte me llastik ne pjesen e fundit dhe tek mengeve.

Prerje fikse.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: