Kostum Sportiv per Femra Material i Trashe

22123

3 590 Lekë

Kostum sportiv ngjyre roze

Materiali i kostumit i trashe ideal per ditet e ftohta te dimrit.

Stil mjaft i vecante dhe trandy.

Kapuci i bluzes eshte me pellush cka e ben edhe me te ngrohte.

Material i trashe pambuku me xhepa qe ju mban ngrohte dhe ju ben te ndiheni komod dhe njekohesisht te dukeni bukur.

Bluza me zinxire .

Më shumë informacion

Kostum sportiv ngjyre roze

Materiali i kostumit i trashe ideal per ditet e ftohta te dimrit.

Stil mjaft i vecante dhe trandy.

Kapuci i bluzes eshte me pellush cka e ben edhe me te ngrohte.

Material i trashe pambuku me xhepa qe ju mban ngrohte dhe ju ben te ndiheni komod dhe njekohesisht te dukeni bukur.

Bluza me zinxire .

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: