Ore per Femra Julius JA-387L

  21166

  2 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Ore per femra, imitim i markes Julius modeli JA-387L.

  Me nje dizajn elegant, materiali Stainless Steel.

  Me diameter 4.1 cm. Fusha ngjyre e bardhe me xham dhe elemente e detaje ngjyre gold.

  Ndersa rripi eshte i bardhe, material lekure e perpunuar.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Marka: Julius