Ore per Femra Offically 26234

  20851

  11 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Ore per femra, imitim shume i mire i markes se njohur Rolex.

  Modeli Offically 26234.

  Mos e humbisni mundesine per te pasur nje ore luksi.

  Rripi eshte zinxhir inoks me ngjyre argjendi dhe gold.

  Fusha e ores, akrepat dhe numrat romake jane ngjyre gold.

  Me xhamin zafir.

  Mekanizem outomatik. Me 21 gure.

  Ora eshte kundra ujit deri ne 30 m.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer