Recipeta Silikoni Freebra

18869

1 890 Lekë

Recipeta Silikoni Freebra

Recipeta silikoni pa rripa dhe me mberthecke perpara.

Shume komode dhe te padukshme.

Ideale per cdo lloj veshje, dekolte apo veshje me kurriz jashte.

Ngjyra: Nude.

Materiali: Silikon.

Masat: S, M, L.

Më shumë informacion

Recipeta Silikoni Freebra

Recipeta silikoni pa rripa dhe me mberthecke perpara.

Shume komode dhe te padukshme.

Ideale per cdo lloj veshje, dekolte apo veshje me kurriz jashte.

Ngjyra: Nude.

Materiali: Silikon.

Masat: S, M, L.

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë