Recipeta Silikoni Lift me Lidhese Para

18846

1 690 Lekë

Add to wishlist

Recipeta Silikoni Lift me Lidhese Para

Recipetat e duhura per cdo veshje.

Me veshje te brendshme silikoni, gje qe eleminon nevojen e rripave.

E vecanta e ketyre recipetave jane lidheset perpara.

Ata mundesojne qe gjoksi juaj te duket me i bollshem, thjesht duke ngushtuar rripat.

Jane thuajse te padukshme fale ngjyres dhe modelit.

Ideale per bluzat e holla apo fustanet, ku ju deshironi te dukeni rrezellitese.

Masat e disponueshme: S, M, L.

Ngjyra: Nude.

Materiali: Silikon.

Më shumë informacion

Recipeta Silikoni Lift me Lidhese Para

Recipetat e duhura per cdo veshje.

Me veshje te brendshme silikoni, gje qe eleminon nevojen e rripave.

E vecanta e ketyre recipetave jane lidheset perpara.

Ata mundesojne qe gjoksi juaj te duket me i bollshem, thjesht duke ngushtuar rripat.

Jane thuajse te padukshme fale ngjyres dhe modelit.

Ideale per bluzat e holla apo fustanet, ku ju deshironi te dukeni rrezellitese.

Masat e disponueshme: S, M, L.

Ngjyra: Nude.

Materiali: Silikon.

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: