Rroba Banje Ngjyre e Zeze me Tantelle

19600

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba Banje Ngjyre e Zeze me Tantelle

Rroba banje te vecanta.

Me ngjyre te zeze dhe dekoruar me tantelle.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Nderthurja me tantellin i ben ato me elegante dhe me nje stil te vecante.

Materiali poliester

Më shumë informacion

Rroba Banje Ngjyre e Zeze me Tantelle

Rroba banje te vecanta.

Me ngjyre te zeze dhe dekoruar me tantelle.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Nderthurja me tantellin i ben ato me elegante dhe me nje stil te vecante.

Fleta e të dhënave

Materiali poliester

27 produkte te tjere ne te njejten kategori: