Rroba Banje te Zeze me Motive

19601

2 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba Banje te Zeze me Motive

Rroba banjo me ngjyre te zeze dhe motive te ndryshme.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Sportive dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e siperme ka modelin e nje kanatjereje te shkurter.

Masat:

42 -> XS

44 -> S

46 -> M

48 -> L

Materiali poliester

Më shumë informacion

Rroba Banje te Zeze me Motive

Rroba banjo me ngjyre te zeze dhe motive te ndryshme.

Model i cili eshte trend i koheve te fundit.

Sportive dhe me nje stil te vecante.

Pjesa e siperme ka modelin e nje kanatjereje te shkurter.

Masat:

42 -> XS

44 -> S

46 -> M

48 -> L

Fleta e të dhënave

Materiali poliester

27 produkte te tjere ne te njejten kategori: